Home

Sam o Sobie:

Obecnie staram się uświadamiać wszystkim ludziom jak bardzo mogą zmienić standard swojego życia, spełniać marzenia i osiągać cele, które wydawałyby się nieosiągalne. Codziennie z chęcią i zapałem pokazuję jak stawiać pierwsze kroki w Fm WORLD nowym partnerom, jaki również pomagam liderom osiągać kolejne wyniki realizując przy tym wspólne cele i osiągając kolejne sukcesy. Sam wiem, że to możliwe realizując krok po kroku drogę na szczyt - lecz wiem, że to dopiero początek! Dlatego nie puszczam słów na wiatr, zawsze powtarzam to sobie i innym, Sekretem Sukcesu Jest Wytrwanie Przy Celu!

Michał Alczyszyn

NETWORK TEAM

Ideą ludzi, chcących dużo zarabiać i mocno angażować w rozwój Swój i Całej grupy NETWORK TEAM jest budowanie zespołu po przez szkolenie, rozwój i motywację ludzi, którzy mają ochotę i odwagę na spełnianie Swoich marzeń i realizację celów. Wszystko zaczyna się od zmiany sklepu z tradycyjnego na sklep internetowy FM WORLD gdzie partnerzy kupują wysokiej jakości produkty w tańszej cenie dzięki czemu mają możliwość oszczędzania - kupując dla Siebie, dorabiania - sprzedając produkty z katalogu jak również zarabiania - tworząc sieć dystrybucji na terenie całego świata!

baner ksiakza

cover fb

1 KROK DO SUKCESU

Zarejestruj się do naszego zespołu. Po wybraniu produktów opcji rejestracji otrzymasz link aktywacyjny na Swojego e-maila aktywując go otrzymasz Swój login i hasło do strony www.pl.fmworld.com

2 KROK DO SUKCESU

Umów się na indywidualną rozmowę, którą poprowadzi Michał Alczyszyn dotyczącą Twoich najbliższych działań i planowania Twojego sukcesu. Otrzymasz konkretne wskazówki czyli jak zacząć w FM WORLD.

3 KROK DO SUKCESU

Rozwijaj Swoją wiedzę i umiejętności w oparciu o szkolenia prowadzone przez liderów NETWORK TEAM. Planuj Swój dzień, zdobywaj nowe kontakty i spotykaj się z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Pamiętaj, że każdy biznes opiera się na relacjach, a najważniejsze są chęci, zaangażowanie i wytrwałość!