FM WORLD – Jak zacząć?

ZACZYNAMY!

W celu rozpoczęcia współpracy z FM World niezbędne jest uzyskanie numeru partnera biznesowego. Zespół NETWORK TEAM zapewnia szereg bezpłatnych szkoleń i usług coachingowych, wspomagających Twoją pracę z firmą FM WORLD. Rejestracja jest niezobowiązująca, więc każdy może spróbować Swoich sił i podjąć działanie.

Jeśli myślimy o tworzeniu sieci dystrybucji to w tym celu należy zarejestrować się oraz zakupić starter.

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się nad zostaniem partnerem biznesowym FM WORLD możesz skorzystać z bezpłatnej opcji Rejestracji Darmowej, możesz zapisać się tutaj lub na www.fmrejestracja.pl– otrzymasz wtedy 30% rabatu na wszystkie produkty FM WORLD jednak nie masz możliwości budowania sieci dystrybucji Wówczas tracisz możliwość polecania produktów innym.

UWAGA! Jeżeli zakupisz starter będziesz miał wszystkie możliwości: oszczędzania ,polecania jak rówież budowania sieci dystrybucji. Starter to narzędzie pracy w którego skład wchodzą: próbki, katalogi, plan marketingowy, płytka DVD, platforma edukacyjna i materiały, nie będziesz mógł budować sieci dystrybucji

279-0-6-475-9629-8570-482prestige

 

Do wyboruru są dwa rodzaje startera:

Jeżeli zainteresowały Cię produkty FM WORLD, a posiadasz środki finansowe (ok. 155zł brutto) na zakupienie startera prestige, zwiększysz swoją sprzedaż, dzięki zaprezentowaniu szerszej gamy produktów perfumeryjnych.

Gdy nie dysponujesz dużą kwotą na zamówienie większej przesyłki „NA START”, zalecamy zakupienie małego startera o wysokości ok. 36zł brutto.

W cenie pakietu startowego znajdują się wszystkie aktualne katalogi, materiały, plan marketingowy i niezbędne ulotki, które firma wysyła na podany przez Ciebie adres.

Sama rejestracja jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje. Pamiętaj, że to Ty decydujesz kiedy zaczniesz działać w kierunku Twoich wymarzonych efektów.

DOŁĄCZ DO FM group WORLD już dzisiaj!

Bezpłatnie i bez zobowiązań, wypełnij formularz www.fmrejestracja.pl 

Pierwsze Kroki w NETWORK TEAM – FM WORLD

Gdy zarejestrujesz się z polecenia jednego z dystrybutorów NETWORK TEAM pamiętaj o programach motywacyjnych obowiązujących w naszej grupie.

Michał Alczyszyn – TOP LIDER MLM podejmuje z Tobą indywidualne rozmowy w celu planowania Twojego rozwoju. Otrzymujesz również dostęp do regularnych spotkań online, dzięki czemu będziesz mógł nauczyć się podstaw i rozwinąć skrzydła już w pierwszym tygodniu po rejestracji.

Również dostępne są szkolenia stacjonarne, gdzie Michał Alczyszyn uświadamia nowych liderów do zmiany i motywuje, by osiągnęli wyższy poziom.

13707674_1119106984828261_375274312718443333_n

 TOP lider MLM, najlepszy lider, rejestracja FM, perfumy FM, network marketing, lider FM, FM WORLD, FM GROUP, Artur Trawiński, Michał Alczyszyn, Souvre, Prouve, Duolife, Avon, Orfilame