Moja historia

O firmie Fm group WORLD Michał słyszał już kilka lat temu od Swojej cioci, nigdy nie miał przekonania co do produktów nawet nie chciał ich przetestować, Swoją karierę zaczął wówczas w firmie Avon, gdzie w błyskawicznym tempie został Liderem Zespołu, Starszym Liderem a nawet Menadżerem Zespołu. Mając zaledwie 17 lat zarządzał grupą blisko 200 konsultantek generując przy tym obrót ok 35tys netto co 3 tygodnie.

avon fotoPostanowił osiągnąć dany wynik w firmie co zwieńczone zostało wywiadem w najpopularniejszej gazecie branży MLM i sprzedaży bezpośredniej Network Magazyn-           ” Biznesmen z Liceum „. Dzięki rozgłosowi jaki nastąpił po ukazaniu wywiadu poznał wielokrotnie nagradzanego i jednego z najlepszych menadżerów MLM Jarosława Łuczaka.

Michał już w czerwcu 2012 rozpoczął działanie w Fm World zaczynając od kupowania produktów dla Siebie i bliskich. Po przekonaniu się co do jakości produktów reklamował i sprzedawał wszystkim, których spotkał na Swojej drodze poznając przy tym świetnych ludzi a nawet nowych przyjaciół. Jakością i rabatem na produkty zachęcił dziesiątki osób do podjęcia współpracy jako dystrybutor – partner biznesowy. Z miesiąca na miesiąc rozwijał i powiększał Swój zespół i grono dystrybutorów – partnerów biznesowych.

W sierpniu 2012, Michał osiągnął poziom 21% (min. 30tys) – najwyższy poziom efektywności w I planie marketingowym firmy Fm group World, co wpłynęło na podwyższenie standardu życia i realizację kilku marzeń, wstępując dzięki temu do najlepszych liderów „Złota Magnolia w ExtraMLM „! Przez kolejne dwa miesiące podwyższał Swój obrót co przekładało się na wyższe wynagrodzenie.

Magnolia

Listopad 2012 – miesiąc w którym wiele zmieniło się w życiu Michała, prywatnie jego życie legło w gruzach – lecz zawodowo kwitło, uzyskał prawo do odbioru nowego Fiata 500!
Miesiąc później jako 18 latek jeździł upragnionym samochodem i zaczynał uświadamiać ludzi udzielając kilku wywiadów, że wszystko jest możliwe!

Sesja w WarszawiePod koniec grudnia został zaproszony do poprowadzenia wykłady na Uniwersytecie Białostockim dotyczącego motywacji studentów do odnoszenia sukcesów. W Białymstoku udzielił wywiadu w gazecie Fakty Białystok jako „Najmłodszy Menadżer MLM” – osiągający najwyższe wyniki finansowe w tym wieku.

Rok 2013 – Wizja stworzenia grupy ludzi, którzy tak samo jak Michał chcą osiągnąć sukces, patrząc na jego przykład, wsparcie i chęć pomocy! Nastolatek stworzył grupę TEAM MLM do której dzisiaj dołączają wszystkie osoby chcące oszczędzać, dorabiać i zarabiać!

logo TEAM MLMW pierwszej połowie roku młody biznesmen został laureatem szkolenia „wyprawa po wiedzę”. Spędzając kilka dni na Wyspach Kanaryjskich z najlepszymi liderami w firmie Fm World, dzisiaj wspomina: ” Teneryfa – to szkolenie pokazało mi jak żyć! „

Teneryfa 2013Na samym początku czerwca 2013 redakcja NaTemat.pl zaproponowała wywiad.Młody biznesmen ” 19 lat, 50 tys obrotu i 800 osób pod Sobą „ udzielając wywiadu nie spodziewał się tak dużego rozgłosu. Po kilku dniach wywiad  uzbierał kilka tysięcy like”ów i został jednym z najbardziej popularnych wywiadów pod którym tysiące osób komentowało i wpisywało Swoje opinie.

18 Czerwca 2013 – Po przez rozgłos jaki dały poprzednie artykuły i wywiady, Michał został zaproszony do programu Dzień Dobry TVN w odcinku ” To oni będą rządzić światem biznesu” którym powiedział na czym polega MLM (marketing wielopoziomowy). Został opisany jako młody, zdolny i bogaty.

Lipiec 2013 – Osiągnął po raz pierwszy poziom Perłowej Orchidei (min. 50tys) – pierwszy poziom w II planie marketingowym firmy Fm Group, dołączając dzięki temu do 10% najlepiej zarabiających ludzi w Polsce,  otrzymując dany % pieniędzy z obrotów światowych firmy. W kolejnych miesiącach Michał stara się pomagać Swoim liderom osiągać kolejne poziomy efektywności i zdobyć upragnioną niezależność finansową!

perła

przelew

Wrzesień 2015 – Michał Alczyszyn, został laureatem programu motywacyjnego „Mercedesm po sukces” dzięki swojej pracy otrzymał od firmy FM WORLD, nowy prestiżowy samochód. Na dzień dzisiejszy kluczyki do swoich mercedesów odebrało ponad 300 partnerów biznesowych FM!

FullSizeRender-2

Październik 2015 – Michał Alczyszyn wydał swoja pierwszą książkę pt. ” Jak osiągnąć sukces i cieszyć się młodością? ” Lektura szybko zdobyła rzesze fanów i mocno przypadła do gustu przedsiębiorczym i ambitnym osobom, jak również nie tylko związanych z biznesem.

(kliknij w obrazek – przekieruję Cię na stronę książki)

12688201_1104624412903937_3660741957306345628_n

NETWORK TEAM – To już nie tylko nazwa i wspaniała marka rosnąca z dnia na dzień, ale niesamowici ludzie, top liderzy MLM, przyjaciele i relacje dla których warto się zaangażować i wytrwać w drodze na szczyt!  Każdego dnia dziesiątki osób przekonują się, że to właśnie NETWORK MARKETING jest biznesem bez granic, dając ogromne możliwości rozwoju osobistego, zarabiania i polepszenia jakości życia, spełniając przy tym wszystkie marzenia!

IMG_6254

Marzec 2018 – Michał Alczyszyn został kolejny raz laureatem programu motywacyjnego „Mercedesm po sukces” dzięki swojej pracy otrzymał od firmy FM WORLD, nowy prestiżowy samochód. Na dzień dzisiejszy kluczyki do swoich mercedesów odebrało ponad 500 liderów firmy FM WORLD.

IMG_9114


Już dzisiaj! Zostań częścią tej opowieści! Jesteśmy na początku drogi, największych zwycięzców nie możemy zostawić za Sobą!

Dołącz do Naszego Zespołu i zostań top liderem FM WORLD!

Zapisz się już dzisiaj! www.fmrejestracja.pl 

 TOP lider MLM, najlepszy lider ,network marketing, lider FM, FM WORLD, FM GROUP, Artur Trawiński, Michał Alczyszyn, Souvre, Prouve, Duolife, Avon, Orfilame